KATARZYNA ŻARSKA BLOG

Recenzje KSIĄŻEK

Leśna Polana – recenzja przedpremierowa

Leśna Polana.jpg

„… Każdy ma swoje miejsce na ziemi…”

 

Mam ogromną przyjemność przedstawić Wam książkę, która będzie miała swoją premierę 9 listopada. „Leśna Polana”, to kolejna powieść Katarzyny Michalak, która pozwala zapomnieć o całym świecie.

Katarzyna Michalak, jest autorką powieści obyczajowych. Na swoim koncie ma wiele książek, które trafiły do serc czytelniczek, nie tylko w całej Polce, ale i poza granicami kraju. Mam nadzieję, że pamiętacie „Nie oddam dzieci”, „Spełnienia marzeń!”, „Poczekajkę”, czy „Sklepik z Niespodzianką”. 

Bardzo plastyczne opisy „Leśnej Polany” pozwolą na to, by oczami wyobraźni przenieść się do miejsca akcji. Poznacie trzy interesujące kobiety, oraz trzech przystojnych i inteligentnych mężczyzn.

Gabriela buja w obłokach, ale boryka się z brakiem pieniędzy. Majka jest przebojowa i zdecydowana. Julia zaś, wybiera złe rozwiązania. Kosztorysantka, aktorka i krezuska. Dziewczyny wiele przeszły. Z każdym kolejnym zdaniem, stają się bliskie czytelniczce. A plan jest prosty.  Znaleźć dom i trzech fajnych facetów.

Bracia Prado – Wiktor, Patryk i Marcin zawsze trzymają się razem. Cudem uwolnili się od kata. Wspólnie prowadzą biznes, gdzie głową, jest oczywiście Wiktor.

Pisarka, po raz kolejny podkreśla, że wszystkie przeciwności losu są do pokonania, a marzenia, nawet te mało realne, do spełnienia. Jaką tajemnicę kryje Leśna Polana? Czy raczej dostarcza szczęścia, a może przynosi ból i cierpienie? W pewnym momencie poczujecie ogromny strach i poczucie bezsilności. Przeszłość, a w zasadzie jest demony, są zbyt przerażające… 

Nie pragnę ujawniać Wam treści całej książki, bo nie na tym polega sztuka …  Życzę sobie, by przygoda z Katarzyną Michalak, odmieniła sposób myślenia na pewne sprawy. I jestem przekonana, że tak się stanie ;-) 

 

Gorąco polecam

Katarzyna Żarska.