KATARZYNA ŻARSKA BLOG

Recenzje KSIĄŻEK

Zdrowe koktajle

zdrowe-koktajle.jpg

„... Dobry stan zdrowia jest lepszy niż największe bogactwo ...”

 

Perfekcyjny wygląd, idealna dieta i odpowiednie odżywianie, to podstawa dla Ewy Chodakowskiej. Podczas tegorocznych Warszawskich Targów Książki trenerka fitness udzielała wywiadów, odpowiadała na pytania czytelników i podpisywała swoją najnowszą książkę.

Zdrowe koktajle, to sto przepisów dla kobiety, mężczyzny, oraz całej rodziny. Każdy, znajdzie coś dla siebie. Składniki stanowią owoce i warzywa. Według Pani Ewy, koktajle są idealnym rozwiązaniem dla zabieganych, dzieci, kobiet i mężczyzn, oraz kobiet w ciąży.

Ewa Chodakowska jest również coachem. Zwolenniczka holistycznego podejścia do aktywności fizycznej, przeciwniczka drakońskich diet, oraz obsesyjnej kontroli wagi. Oprócz jej inspiracji w książce, znajdziecie wskazówki od jej męża – Lefterisa Kavoukisa, oraz Marty Kielak, dietetyka klinicznego. Pani Marta, należy do zespołu Ewy Chodakowskiej – Be Active Team.

Nie bez znaczenia, są też urządzenia, za pomocą których, wydobywamy smaczny, pożywny napój – najlepsze do tego celu będą z pewnością wysokiej jakości wyciskarki do owoców i warzyw. Wiele cennych inspiracji pomoże w odkryciu czegoś smacznego.

Publikacja, to wiele możliwości przygotowania koktajli na śniadania, przekąski, dla zdrowia i urody i co ciekawe jest też kilka możliwości dla panów. Ważne, żeby zachować odpowiednie proporcje. W książce znajdują się też oznaczenia graficzne, by dobrać wszystko do indywidualnych potrzeb. Ponadto przy każdym przepisie podana jest wartość energetyczna i liczba kalorii.

Mnie w szczególności zainteresowały koktajl pomarańczowo – ananasowy z imbirem, koktajl z rzodkiewek, oraz „zieleni moc”, która ma wysoką zawartość antyoksydantów.

Gorąco polecam, jest smacznie i kolorowo. Testujcie – ja już zaczęłam ;-)

Katarzyna Żarska

Wydawnictwo: EDIPRESSE KSIĄŻKI

Oprawa: twarda

Liczba stron: 219