KATARZYNA ŻARSKA BLOG

Recenzje KSIĄŻEK

Uziemieni

uziemi.jpg

„ … I tak poświęciłem dla ciebie więcej niż dla kogokolwiek i czegokolwiek w moim życiu. Kontrola seksualna jest czymś, z czego nie zrezygnuję, ale na pewno już to wiesz …”

To trzeci tom i kontynuacja serii „W przestworzach”. Mam nadzieję, że pamiętacie historię Jamesa i Bianki. Ich postaci są barwne, a każda czytelniczka będzie mogła przeczytać naprawdę dobry erotyk, który momentami jest lepszy niż Grey.

Autorką powieści jest R. K. Lilley. Pisarka mieszka w Teksasie wraz z mężem i synami. Swoje życie uważa za ciekawe. Była i jest kobietą pracującą. Sama wykonywała wiele ciekawych zawodów: była stewardesą w pierwszej klasie linii lotniczych, ale i pracowała też w stajni. Życie nauczyło ją odróżniać to, co jest dobre, a co złe. Ponadto uwielbia książki, malowanie, japońskie kreskówki i dalekie podróże.

Poznacie ciekawą kobietę i namiętnego mężczyznę. Bianka jest wysoką, szczupłą kobietą o jasnozłotych włosach. Ma 23 lata. Pracuje w pierwszej klasie, jako stewardesa luksusowych linii lotniczych. Zawsze, stara się być dokładna i perfekcyjna. Nie pozwala nikomu, na najmniejszą poufałość. Ogromną pasją jest malowanie, które odpręża w trudnych chwilach.

James Cavendish, jest właścicielem sieci hoteli. Miliarder ma zniewalający głos, turkusowe oczy i doskonałe ciało. Co więcej bez żadnego wysiłku zyskuje wpływy i zdobywa władzę. Czy kobieta ulegnie jego metodom i urokowi osobistemu? Czy porzuci swoje zasady?

On uparty i perwersyjny, ona pewna siebie i profesjonalna. Wyraz twarzy mężczyzny, krawat i niedbale podwinięte rękawy białej koszuli stanowią nieodparty urok. Seksualnie są do siebie dopasowani. Bianka i James są siebie tak spragnieni, jakby nie widzieli się od paru tygodni, czy miesięcy, a nie tylko paru dni.

James bardzo kocha Biankę. Czuje jej przywiązanie, a ponadto wie, że „uszczęśliwianie innych, to największa zaleta bogactwa”. Stroje, diamentowa biżuteria i bielizna od najlepszych projektantów, to tylko znikoma ilość luksusu. Historia zbliża się wielkimi krokami do burzliwego zakończenia. Przyszłość jest mglista i niestety pełna niewiadomych. W pewnym momencie odbiorca będzie zły, ale tylko przez chwilę ;-)

Każdy rozdział powieści zawiera pewne przesłanie (nową myśl), ale po części opisuje też Jamesa. To Pan Brutalny, Wielkoduszny, Poraniony, czy Pobłażliwy. Szata graficzna powieści utrzymana jest w jasnej kolorystyce, tak jak i poprzednie części. Liczę na to, że wszystkie czytelniczki będą zachwycone, pomimo małych niuansów, których nie zdradzę.

Polecam gorący erotyk, który będzie idealnym umileniem wolnego czasu. 

Katarzyna Żarska.

Wydawnictwo: HELION – Editio RED

Oprawa: miękka

Liczba stron: 391

Tłumaczenie: Olga Kwiecień

Premiera: 2017-07-19  (nowość wydawnicza)