KATARZYNA ŻARSKA BLOG

Recenzje KSIĄŻEK

Przebudzenie Morfeusza

przebudzenie.jpg

„ … Patrzę na niego, na jego piękne błękitne oczy i gdy widzę, że lekko się uśmiecha, kąciki moich ust również lekko się unoszą …”

Przed Wami trzecia część bardzo zmysłowej powieści, która będzie ukojeniem złych emocji, sennym marzeniem i realizacją pragnień nietuzinkowych postaci.

Autorką powieści jest K.N Haner. To pseudonim polskiej pisarki, która debiutowała w 2015 roku powieścią „Na szczycie”. Seria o Morfeuszu szybko zyskała status bestsellera. Prywatnie Haner jest bardzo wesoła i rodzinna. Kocha Mazury, polskie morze i marzy o nurkowaniu na rafie koralowej u wybrzeży Australii.

Cassandra Givens jest młoda, ambitna i od zawsze nie ma szczęścia do facetów. Jej przelotne znajomości kończą się zwykle złamanym sercem, a zgryźliwe poczucie humoru, wpędza w kłopoty.

Poznacie Adama McKeya, jej przyszłego i byłego szefa, a to, komplikuje wszystko jeszcze bardziej. Fascynujący romans i duże kłopoty, to wszystko przed Wami, na wyciągnięcie ręki. Mężczyzna jest bardzo władczy, przystojny, ale i wpływowy. Niestety swego rodzaju mafia jest niebezpieczna dla niego i jego kobiety, którą pragnie chronić. Czy uda mu się sprostać porachunkom Erosa?

Z Miami czytelnik przeniesie się do Toronto. Nowym miejscem pracy Cassandry Givens staje się firma Deco&Art. Kyle Worthington – to nowy, przystojny szef, a to równa się kłopoty.

Bardzo widoczna jest tu fascynacja mitologią. Czytelnik odczyta bez wątpienia miłość, erotyzm, ale i wielką władzę nie tylko nad ciałem, ale i nad duszą kobiety. Adam w dalszym ciągu jest bardzo bliski jej sercu.

Adam nie wie o swoim synu, a Cassandra pragnie chronić dziecko przed całym złem tego świata. Nowa praca, to nie tylko obowiązki, ale i zmiana w planowaniu czasu, oraz bycie punktualną i odpowiedzialną. Tommy jest taki podobny do ojca gdy robi miny, krzywi się, czy się śmieje.

Z jednej strony zaczyna się walka o dziecko. Adam ma pewne plany względem odwiedzin swojego syna. Zaczyna czuć ojcowski instynkt. Zakłopotanie i emocje są dostrzegalne przez otoczenie, a nawet matkę Cassandry. Synek Tommy, jest taką iskierką, pomimo, że życie nadal jest pełne strachu i mroku. Kobieta pragnie zmian nie tylko zewnętrznych, ale i wewnętrznych.

Drugim adoratorem staje się Filip, który dla mnie jest trochę dziwny i pragnie realizować tylko swoje potrzeby. W łóżku stara się  o indywidualną przyjemność traktując Cassandrę przedmiotowo. Cassandra zna go ze studenckich czasów, ale wie, że ten łatwo nie odpuszcza.

Jak zakończy się ta burzliwa historia? Czy Adam to już tylko złe wspomnienie? A może intensywność doznań i erotyzm będą punktem numer jeden? Jedno jest pewne, że najgroźniejszy wróg Eros nie śpi …

Gorąco polecam

Katarzyna Żarska.

Wydawnictwo: HELION / Editio Red

Oprawa: miękka

Liczba stron: 525

Projekt okładki: Jan Paluch

Data wydania książki: 2017-07-05 (nowość wydawnicza)