Euro 2012: znamy skład grup eliminacyjnych

Zapowiada się ciekawie ;-) Grupa A: 1. Niemcy, 2. Turcja, 3. Austria, 4. Belgia, 5. Kazachstan, 6. Azerbejdżan Grupa B: 1. Rosja, 2. Słowacja, 3. Irlandia, 4. Macedonia, 5. Armenia, 6. Andora Grupa C: 1. Włochy, 2. Serbia, 3. Irlandia Północna, 4. Słowenia, 5. Estonia, 6. Wyspy Owcze Grupa D: 1. Francja, 2. Rumunia, 3. Bośnia i Hercegowina, 4. Białoruś, 5. Albania , 6. Luksemburg czytaj dalej

Sport

Wyścig Dinozaurów

Końskie Wyścig Dinozaurów Nasz niepokonany mistrz Piotr Pytka zajął trzecie miejsce w kategorii VB w Wyścigu Dinozaurów o puchar Wójta Gminy Bałtów. Pierwsze miejsce zajął Ireneusz Matyszewski z Piotrkowa Trybunalskiego. Drugie miejsce zajął Adolf Pasieka. Mimo trudnych warunków pogodowych Piotr Pytka osiągnął trzecie miejsce na podium. Jego forma jest wciąż wspaniała, dzięki zdrowemu i op... czytaj dalej